VERMICO KOMPOSTOWNIK

Program Mazovian Startup jest dedykowany zarówno dla początkujących startupów pracujących nad swoją ideą i MVP, jak i tym bardziej doświadczonym potrzebującym wsparcia w promocji swojego rozwiązania na rynku. Taka różnorodność promuje wymianę ciekawych doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów i współpracy pomiędzy startupami. Szczególnie podobało nam się zaangażowanie organizatorów, którzy zadbali o ciekawe warsztaty oraz program mentoringowy. Każdy ze startupów otrzymywał wsparcie mentora, z którym indywidualnie mógł przedyskutować aspekty związane z prowadzeniem firmy i rozwojem produktu.

POGADUSZKI

Jako aplikacja “Pogaduszki” mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akceleracji Mazovian Startup. Z całą pewnością program dał nam olbrzymi zastrzyk wiedzy i kontaktów tak potrzebnych startupom na wczesnym etapie rozwoju.
Udział w Mazovian Startup potwierdził, że cześć naszych biznesowych założeń była słuszna, ale co dużo ważniejsze, eksperci wskazali nam miejsca do weryfikacji, a później pomogli je urealnić i udoskonalić.
Wychodzimy z akceleracji Mazovian Startup w przekonaniu, że mamy lepszy produkt, model biznesowy i strategię “go to market”. Polecamy Mazovian Startup każdemu, kto biznesu chce uczyć się na cudzych, a nie na swoich błędach. Zgłaszajcie się!

MAGLY

Współpraca z Youth Business Poland wniosła ogromną wartość dla MAGLY. Podczas programu Mazovian Start Up III poznaliśmy niesamowitych ekspertów, dopracowaliśmy nasz model biznesowy, opracowaliśmy całkowicie nową, genialną komunikację naszego produktu i wiele wiele więcej. Dzięki temu rozwijamy się z prędkością światła! Z wielką przyjemnością polecam współpracę z YBP.

HIPERH2

Projekt Mazovian Startup IV organizowany przez Youth Business Poland w formie akceleratora biznesu jest wspaniałą inicjatywą odpowiadającą na rosnące zainteresowanie founderów w kreowaniu i rozwoju własnej działalności gospodarczej. Jesteśmy przekonani, że w dłuższej perspektywie czasowej przyczyni się on do zwiększenia wskaźnika sukcesu startupów w województwie mazowieckim, a co za tym idzie rozwoju gospodarczego i konkurencyjności Mazowsza.

FAST TRACK

Jako bardzo początkującemu startupowi, program pokazał przede wszystkim, jak przekuć pomysł w coś co będzie realnym biznesem. Mogliśmy nawiązać partnerstwa i dostać dużą dawkę wiedzy dzięki szerokiemu dostępowi do doświadczonych mentorów. Dostaliśmy narzędzia, aby skutecznie rozwijać swoją spółkę na każdym etapie rozwoju. Zostaliśmy zaproszeni i wprowadzeni w społeczność warszawskich startupów, nie tylko od strony inwestorów, ale również poznaliśmy i zaprzyjaźniliśmy się z innymi startupami. Doświadczenie, jakim był udział w programie Mazovian Startup IV było wspaniałą przygodą, która pchnęła nas na ścieżkę szybkiego rozwoju.