Walid z ballsquad

Walid z ballsquad

BallSquad to mobilna aplikacja do rezerwacji boisk sportowych w Polsce. BallSquad to oparty na chmurze system SaaS do zarządzania obiektami sportowymi oraz aplikacja All-In-One działająca jako marketplace pomiędzy właścicielami obiektów sportowych i pasjonatami sportu. Aplikacja daje użytkownikom możliwość rezerwacji online obiektów sportowych oraz tworzenia eventów w prosty i bezpieczny sposób. Właściciele obiektów sportowych mogą, za pośrednictwem BallSquad, płynnie przejść z przestarzałych metod rezerwacji na intuicyjny system online. Jednocześnie prezentując swoją ofertę dostępności boisk szerszej publiczności online, zwiększając ich przychody.

Twórcy BallSquad o udziale w programie Mazovian Startup:

BallSquad zaaplikował do programu akceleracyjnego Mazovian Startup ze względu na jego zaangażowanie społeczne oraz współpracę z administracją publiczną. Jednakże rezultaty uczestnictwa w programie przerosły nasze oczekiwania. Warsztaty z ekspertami, spotkania z doradcami i mentoring były ogromną pomocą w kształtowaniu kolejnych etapów naszej strategii biznesowej i zwiększaniu naszego zasięgu rynkowego. Zaangażowanie zespołu YBP, a zwłaszcza jego prezesa Adriana Migonia, było bezcenne dla procesu wdrożenia naszego rozwiązania w strukturach administracji publicznej.

Nutricus na Sundose

Nutricus na Sundose

Praca z mentorem pozwoliła mi profesjonalnie zaplanować sprzedaż naszych usług i zaprojektować nowe sposoby dotarcia do klientów. Pod okiem doświadczonego mentora skupiliśmy się na obszarach działań sprzedażowych i wybraliśmy te, które są najważniejsze i osiągają najlepszy efekt.

Jakub Lachowski Plantalux

Jakub Lachowski Plantalux

W projekcie spotkaliśmy ludzi, którzy naprawdę chcą pomóc i wiedzą jak to zrobić. Zwieńczeniem projektu jest prezentacja przed inwestorami, wspaniała okazja do pokazania się światu!

Jędrzej Małolepszy Bill tech

Jędrzej Małolepszy Bill tech

Rozwinęliśmy się bardzo jako przedsiębiorcy w trakcie całego programu. Ukształtowaliśmy nasze myślenie pod kątem budowania i testowania produktów jak również obudowywania tego produktu w atrakcyjną wartość, by współpracować z dużymi instytucjami.

Szymon Berbeka Business Skills Academy

Szymon Berbeka Business Skills Academy

Business Skills Academy to program rozwojowy dla pracowników i osób zainteresowanych rozwojem zawodowym. W jego ramach uczestnicy otrzymują dostęp do 300, 5-minutowych animacji graficznych, które stymulują do rozwoju 48 kompetencji pogrupowanych w 4 obszary (mindset, produktywność, komunikacja, projekty). Program pomaga zwiększyć zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy pracowników w zautomatyzowany sposób. Firmy mają możliwość weryfikacji progresu pracowników oraz tworzenia dodatkowych treści dopasowanych do ich potrzeb.

Bartłomiej Głowacki Solace

Bartłomiej Głowacki Solace

YBP to wyjątkowy akcelerator, który oprócz wsparcia, jakie oferują w trakcie akceleracji, zostaje z tobą na dłużej. Jest to dobry Anioł Stróż, który pamięta, nie przestaje wspierać i pomaga w momentach, których się nie spodziewasz.

Jakub Wrede Cashy

Jakub Wrede Cashy

Bardzo się rozwinęliśmy i stworzyliśmy podwaliny pod działającą spółkę. Paradoksalnie w trakcie programu czasami musieliśmy wykonać dwa kroki w tył. W konsekwencji pozwoliło nam to jednak przyspieszyć prace i lepiej dopracować nasz system. Dostaliśmy też mnóstwo wsparcia i pozytywnej energii od naszych mentorów.

Eleonora Burzyńska dr Barbara

Eleonora Burzyńska dr Barbara

Spotkania z doświadczonymi businessmanami, jakie oferuje YBP, tworzą pomoc dosłownie skrojoną na miarę i potrzeby mojej firmy. Wiele warsztatów, które mieliśmy, okazało się momentem zwrotnym i było inspiracją do wprowadzenia lepszej zmiany w moją organizację.

Wood Workshop

Wood Workshop

Wood Workshop to szkoła stolarstwa tradycyjnego. Jedyne w Polsce miejsce, które upowszechnia wiedzę o klasycznym, rzemieślniczym stolarstwie. Uczymy umiejętności pracy z drewnem za pomocą ręcznych narzędzi, strugów, dłut, znaczników, pił ręcznych etc. Są to bardzo wymagające techniki pracy, które wspierają rozwój wielu obszarów naszego mózgu. Nasze kursy i warsztaty skierowane są zarówno do amatorów, jak i osób, które zawodowo zajmują się wytwarzaniem mebli i pragną poszerzyć swoje umiejętności o klasyczne techniki stolarskie. Inspiracją są dla nas szkoły angielskie, australijskie czy japońskie, działające nieprzerwanie od wielu lat i cieszące się ogromną popularnością wśród stolarzy z całego świata.

Twórczyni Wood Workshop o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w programie Mazovian Startup pozwolił nam nabrać pewności siebie i w pełni wykorzystać potencjał, jaki posiadamy. Dzięki współpracy z trenerami i mentorami zweryfikowaliśmy potrzeby naszych klientów i dopracowaliśmy model biznesowy. W czasie tych kilku miesięcy kilkukrotnie zwiększyliśmy obroty, dzięki czemu mogliśmy zmienić pracownię na dużo większą przestrzeń ulokowaną w centrum Starej Pragi. Zainwestowaliśmy w nowe maszyny i narzędzia, zatrudniliśmy dodatkowych instruktorów, zwiększyliśmy ilość zajęć i opracowaliśmy plan długoterminowego rozwoju.

Vegi

Vegi

Firma Vegi wprowadziła na rynek Ziołową Ścianę Vegi, dzięki której pracownicy firm mają codzienny dostęp do świeżych i zdrowych ziół. Głównym celem firmy jest pomoc pracodawcom w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników. Stały dostęp do witamin i wartości odżywczych to oryginalny sposób na zmotywowanie oraz podniesienie efektywności pracowników. Dzięki codziennym dostawom pracownicy mogą przygotowywać napar ze świeżych ziół lub wykorzystywać je jako dodatek do potraw.

Twórcy Vegi o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w programie akceleracyjnym przyniósł nam wiele rozgłosu na portalach społecznościowych oraz w mediach, co zaowocowało m.in. poszerzeniem grupy klientów. Udało nam się zweryfikować nowy kanał sprzedaży. Dzięki zaangażowaniu naszych mentorów mogliśmy prezentować naszą usługę na ciekawych konferencjach. Ich świeże, praktyczne i pełne doświadczenia spojrzenie pomogło nam doprecyzować nasz model biznesowy. Warsztaty prowadzone były przez wielu ciekawych ludzi, a przekazana przez nich wiedza pomogła nam uporządkować wiele istotnych elementów naszego biznesu.

Transformacja dietetyczna

Transformacja dietetyczna

Transformacja Dietetyczna to holistyczny program trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Program jest dedykowany dla kobiet często odchudzających się i doświadczających efektu jojo. Program będzie realizowany za pomocą szkoleniowej platformy z video programami, e-usługami i grupą wsparcia, która wspólnie dzieli się i wspiera w trakcie 10-tygodniowego programu zmiany dietetycznej. Innowacyjne podejście do odchudzania zapewnia połączenie wiedzy z dietetyki, psychologii i coachingu w trakcie odchudzania. Nowoczesne metody dzielenia się wiedzą online i cotygodniowe spotkania online grupy wsparcia umożliwiają osiąganie i utrzymanie efektów odchudzania na lata lub nawet do końca życia.

Twórczyni Transformacji dietetycznej o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w programie akceleracyjnym pozwolił mi stworzyć od podstaw i przetestować produkt B2C (Program Transformacji Dietetycznej Online) oraz nauczył mnie go skalować. Wykorzystałam niezagospodarowaną niszę, rozwiązując problemy innych w innowacyjny sposób. Przekonałam się, że można pomagać ludziom, transformując ich życie, nie tylko pracując indywidualnie, ale również grupowo, tworząc bardziej pasywny produkt, który można skalować. 10-tygodniowy program Transformacji Dietetycznej Online powstał dzięki intensywnej pracy z doradcą oraz dzięki zdobytej na warsztatach z trenerami wiedzy. To był wyjątkowy czas nauki, rozwoju, pokonywania swoich słabości i ograniczeń. Ten czas pokazał mi, że „niemożliwe staje się możliwe”.

Food waste

Food waste

Czy wiesz, że 75% kosztu odpadków z kuchni restauracyjnych dałoby się uniknąć? System Food Waste to sposób na szybką i wygodną identyfikację źródeł odpadków i podjęcie stosownych działań w restauracjach i kuchniach hotelowych. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu łączącemu tablet z przemysłowej klasy wagą i intuicyjną aplikacją na tablecie system Food Waste pozwala w 5 sekund na ewidencję ile odpadów, jakiej grupy produktów i z jakiego powodu jest wyrzucane, a czytelne raporty oraz konsultacje z ekspertem od zmniejszania odpadów w kuchni pomoże ograniczyć ich ilość. Zespół Food Waste prowadzi obecnie rozmowy z szeregiem zainteresowanych restauracji.

Twórca Food Waste o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w programie pozwolił mi spotkać mentora mającego kontakt z branżą food oraz pozwolił mi się spotkać z innymi ambitnymi ludźmi, którzy rozwijają swoje pomysły, zobaczyć, z jakimi wyzwaniami się zmagają i znaleźć więcej determinacji do pokonywania ich w moim projekcie.

Twórcy Business Skills Academy o udziale w programie Mazovian Startup:

Dzięki Mazovian Startup zweryfikowaliśmy model biznesowy i dostosowaliśmy go do klienta biznesowego. Obecny wzbudza większe zainteresowanie rynku i pozwala nam obsługiwać firmy  w szerszym zakresie. Ponadto stworzyliśmy ofertę dla firm szkoleniowych – zrozumieliśmy ich potrzeby i wiemy jak ich zainteresować współpracą. Dzięki rekomendacjom uzyskanym bezpośrednio podczas programu udało nam się rozpocząć współpracę z dwiema dużymi markami. Najważniejsza jest jednak wiedza i wnioski płynące zarówno z warsztatów jak i spotkań z mentorami i doradcami. Dzięki niej liczymy na dalszy, efektywny rozwój.

Airror

Airror

Airror, czyli system pomiaru i predykcji zanieczyszczeń wraz z nasadzeniami roślin o właściwościach filtrujących powietrze. Projekt ma charakter badawczo-rozwojowy, a misją firmy jest łączenie nowych technologii z troską o środowisko naturalne. Airror to nie tylko adekwatny i wiarygodny pomiar powietrza, ale również zautomatyzowany system wyznaczania optymalnego nasadzenia zieleni. Założyciele tworzą organizację social good tech, która przez dostarczenie innowacyjnej technologii ma szanse na sukces komercyjny, a co za tym idzie jeszcze większy, pozytywny wpływ na otoczenie.

Twórcy Airror o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w Mazovian Startup pozwolił nam zweryfikować model biznesowy, poznać oczekiwania Klienta i optymalnie dopasować rozwiązanie do jego potrzeb. Praktyczne rady trenerów dały możliwość wprowadzenia zmian, które bezpośrednio przełożyły się na nawiązanie komercyjnej współpracy i rozpoczęcie działań wdrożeniowych. Program warsztatów połączony z mentoringiem i doradztwem towarzyszył nam w procesie wprowadzania usługi na rynek “od pomysłu do realizacji” – na tym etapie tego typu wsparcie jest nieocenione.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content