Startup Camp Płock

Zapraszamy 27 lipca od godz. 18.00 do CIC Warsaw na spotkanie z nami i spotkania z eskpertami AI i Social Startups 

Cześć,

Czy zastanawiasz się czasami nad tym: 

📣 jak wykorzystać sztuczną inteligencję dla dobra społeczeństwa?

📣 jakie perspektywy daje w tym zakresie AI?

📣 jakie są możliwości ich wykorzystania? 

a może 

💡jak mogą oddziaływać na świat startupy pozytywnego wpływu?

💡jak integrować cel społeczny z sukcesem biznesowym?

💡czy innowacje mogą zmienić świat na lepsze?

Bądź koniecznie z nami 𝟐𝟕.𝟎𝟕.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐨𝐝 𝐠𝐨𝐝𝐳 𝟏𝟖:𝟎𝟎 𝐰 𝐂𝐢𝐂 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐚𝐰 𝐮𝐥. 𝐂𝐡𝐦𝐢𝐞𝐥𝐧𝐚 𝟕𝟑. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa wartościowe panele:


🤖 𝐀𝐈 𝐟𝐨𝐫 𝐠𝐨𝐨𝐝
Panel w którym poruszymy wykorzystanie sztucznej inteligencji dla dobra społeczeństwa. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań opartych na AI oraz możliwości zastosowania ich w praktyce. W trakcie panelu poznać będzie można wartościowe perspektywy z punktu widzenia przedsiębiorcy, inwestora czy nauki. To również doskonała okazja do zainspirowania się i zdobycia nowych perspektyw, które mogą pomóc w rozwinięciu własnego biznesu. Przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się, jak wykorzystać AI do rozwiązania ważnych problemów społecznych i jednocześnie osiągnąć sukces rynkowy, przy zachowaniu dobrostanu społecznego 

 

🗣️ 𝐈𝐧𝐧𝐨𝐰𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐝𝐥𝐚 Ś𝐰𝐢𝐚𝐭𝐚: 𝐓𝐰𝐨𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭𝐮𝐩ó𝐰 𝐳 𝐌𝐨𝐜ą 𝐈𝐦𝐩𝐚𝐜𝐭𝐮 

Zapraszamy na inspirujący panel, który koncentruje się na istocie i potrzebie powstawania startupów o znaczącym wpływie społecznym. Podczas panelu przedsiębiorcy mogą nauczyć się, jak zintegrować cel społeczny z sukcesem biznesowym i zdobyć inspirację, aby tworzyć innowacyjne startupy, które napędzają zmiany na lepsze.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny


Zarejestruj się już dziś: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/85968-77