Startup Camp SGGW

Zapraszamy Cię serdecznie na stacjonarne spotkanie Startup Camp, które organizujemy we współpracy z Radą Uczelnianą Samorządu Studenckiego SGGW Warszawa, w ramach naboru do IV edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.

Youth Business Poland zaprasza na warsztat Startup Camp SGGW organizowany wspólnie z Radą Uczelnianą Samorządu Studenckiego SGGW  w ramach naboru do IV edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.

Temat: "Kierunki rozwoju gospodarki światowej oraz oczekiwania związane z rozwojem technologii"

Kiedy: 14.06.2022 r. od godz. 18:00

Gdzie: Biuro Samorządu SGGW - Nowoursynowska 161F, 02-787 Warszawa

Monika Borowiecka, absolwentka SGGW,  Partnerka Zarządzająca w Tangent Line VC, eksperta inwestycyjna z dużą wiedzą z obszaru marketingu, zarządzania i sprzedaży. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe – zdobyte między innymi w pracy w jednej z największych międzynarodowych firm FMCG  Mars Polska. Akcjonariusz i Członek zarządu spółek akcyjnych specjalizujących się w rozwijaniu innowacyjnych technologii na polskim rynku. Executive Coach & Mentor najwyższej kadry menedżerskiej

 

Spotkanie będzie również okazją do poznania oferty programu akceleracyjnego Mazovian Startup IV, w ramach którego można otrzymać wsparcie w rozwoju swojego projektu biznesowego i zawalczyć o nagrody o wartości 75 000 zł.

 

Podczas spotkania dowiesz się:

technologia jako klucz do przewagi konkurencyjnej i w gospodarce 

rozwój zawodowy poprzez tworzenie innowacji jako czynnik sukcesu i kreowania przedsiębiorczości zarówno własnej jak i rozwoju gospodarki 

rynek rolno - spożywczy jako jeden z najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych trendów inwestycyjnych 

najbardziej przyszłościowe technologie na rynku światowym

Jak dołączyć do akceleracji w Mazovian Startup i pracować nad rozwojem swojego biznesu z doświadczonymi Mentorami i Partnerami Biznesowymi.

Dodatkowo, będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania i wspólnie z innymi uczestnikami przedyskutujesz swoje pomysły i rozwiązania.

 

 

Spotkanie jest organizowane w formie interaktywnej uczestnicy będą mogli poznać i przećwiczyć nowo nabyte kompetencje oraz zadawać pytania

Nie zwlekaj - Zarejestruj się

 

MAZOVIAN Startup to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów. Organizatorem projektu jest Województwo Mazowieckie, a jego realizatorem Youth Business Poland.


AGENDA:


18:00 - 18:30 - Rejestracja + Poczęstunek

18:30 - 19:00 - Prelekcja - "Kierunki rozwoju gospodarki światowej oraz oczekiwania związane z rozwojem technologii"

19:00 - 20:00 - Networking