Startup Camp SGH

Zapraszamy Cię serdecznie na stacjonarne spotkanie Startup Camp, które organizujemy we współpracy z ZSP SGH Warszawa, w ramach naboru do IV edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.

Youth Business Poland zaprasza na warsztat Startup Camp SGH organizowany wspólnie z ZSP SGH Warszawa w ramach naboru do IV edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.

 

Temat: “Od marzeń do sukcesu: dlaczego warto założyć startup?”

Kiedy: 07.06.2022 r. w godz. 13:30 - 15:00

Gdzie: Aula Główna, budynek G, al. Niepodległości 162

 Agnieszka Lewandowska, Business model expert | Entrepreneurship, startups and innovation trainer & educator, opowie o tym, dlaczego warto założyć startup i przekształcać swoje marzenia w sukces

 Spotkanie będzie również okazją do poznania oferty programu akceleracyjnego Mazovian Startup IV, w ramach którego można otrzymać wsparcie w rozwoju swojego projektu biznesowego i zawalczyć o nagrody o wartości 75 000 zł.

 Nie zwlekaj - Zarejestruj się

 

Podczas spotkania dowiesz się:

 Co to jest startup: czym dokładnie jest i jak różni się od tradycyjnego przedsiębiorstwa?

 Dlaczego warto - kluczowe czynniki sukcesu

 Przykłady sukcesów i porażek - Co robić a czego nie robić podczas rozwoju swojego pomysłu biznesowego

 Jak pomaga program akceleracyjny w prowadzeniu i rozwoju startupu? 

Jak dołączyć do akceleracji w Mazovian Startup i pracować nad rozwojem swojego biznesu z doświadczonymi Mentorami i Partnerami Biznesowymi.

 Dodatkowo, będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania i wspólnie z innymi uczestnikami przedyskutujesz swoje pomysły i rozwiązania.

 

Spotkanie jest organizowane w formie interaktywnej uczestnicy będą mogli poznać i przećwiczyć nowo nabyte kompetencje oraz zadawać pytania

Nie zwlekaj - Zarejestruj się

 

MAZOVIAN Startup to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów. Organizatorem projektu jest Województwo Mazowieckie, a jego realizatorem Youth Business Poland.


AGENDA:

13:30 - 14:00 - Rejestracja + Poczęstunek

14:00 - 14:30 - Prelekcja - “Od marzeń do sukcesu: dlaczego warto założyć startup?”

14:30- 15:00 - Networking