Startup Camp 18 sierpnia

Startup Camp 18 sierpnia

Dodano: 19.07.2021 r.

W ramach Mazovian Startup organizowany jest cykl webinarów Startup Camp, które mają na celu przybliżyć możliwości innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie projektów startupom z całego regionu: zarówno mających siedzibę w Metropolii, jak i mniejszych miastach jak: Płock, Radom, Ciechanów i Płońsk.

Webinar 18 sierpnia 2021 został zorganizowany we współpracy z Izbą Przemysłowo- Handlową Ziemii Radomskiej. Tematem spotkania było: Historie polskich startupów. Uczestnicy spotkania mogli się dowiedzieć się m. in. w jaki sposób powstał i rozwinął się Sudnose- pierwszy w Europie startup oferujący spersonalizowane suplementy.

Swoją historię opowiedział Michał Gołkiewicz- współzałożyciel kliniki dietetycznej Nutricus i współtwórca Sundose. Michał działa w branży HealthTech od 7 lat, z dużym nakierowaniem na dbanie o zdrowie “przed” chorobą. Pierwsze kroki stawiał w programie akceleracyjnym, organizowanym przez YBP.

Webinar można obejrzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=JZ3oT6CqFbo

 

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content