Startup Camp 29 lipca

Startup Camp 29 lipca

Dodano: 15.07.2021 r.

29 lipca o 17.00, podczas webinaru z cyklu historie polskich startupów, uczestnicy mieli okazję poznać historię foundera, który przeszedł drogę od branżowego eksperta do odnoszącego sukcesy założyciela startupu. Piotr Chomczyk, CEO Renderro, opowiedział jak startup ewoulował od pomysłu na kartce papieru, aż po wdrożone rozwiązanie, które stało się atrakcyjne najpierw dla pierwszych inwestorów indywidualnych, tzw. aniołów biznesu, a później także dla funduszu VC – Bridge Alfa Simpact VC, a także PARP, który wsparł Renderro grantem.

Piotr opowiedział o tym, jak wykorzystać akcelerację, budować zespół, walidować swoje hipotezy biznesowe, rozwijać się jako lider oraz pozyskać finansowania dla startupu.

Obejrzyj webinar: https://www.youtube.com/watch?v=OP_Tglvydd4

Webinar został zrealizowany w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z akceleratorem ReaktorX.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content