Startup Camp 21 lipca

Startup Camp 21 lipca

Dodano: 15.07.2021 r.

W ramach Mazovian Startup organizowany jest cykl webinarów Startup Camp, które mają na celu przybliżyć możliwości innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie projektów startupom z całego regionu: zarówno mających siedzibę w Metropolii, jak i mniejszych miastach jak: Płock, Radom, Ciechanów i Płońsk.

Webinar 21 lipca 2021 został zorganizowany we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo- Technologicznym. Temat spotkania to: Historie polskich startupów. Uczestnicy spotkania mogli się dowiedzieć się m. in. w jaki sposób powstał i rozwinął się Plantalux- startup działający w branży technologicznej i rolniczej, oferujący jedno z najnowocześniejszych i zaawansowanych systemów oświetlenia na świecie oraz w jaki sposób podczas płockiego hackatonu zrodziła się idea aplikacji dla Seniorów, z sukcesem rozwijana przez jego założycielki. Prelegenci opowiedzą nie tylko o swoich początkach ale również sposobach skalowania i pozyskiwania partnerów oraz inwestorów na rozwój startupów. Obejrzyj webinar: https://www.youtube.com/watch?v=-eIHYtDOqzA

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content