Mazowsze i innowacja idą w parze!

Mazowsze i innowacja idą w parze!

Dodano: 12.07.2021 r.

W XXI wieku innowacja jest tematem przewodnim biznesowego świata, a nowatorskie projekty zmieniają sposób, w jaki funkcjonujemy. Uber, Blablacar, czy Revolut to startupy, które zmieniły oblicze Europy, ale podobne przykłady możemy znaleźć także na rodzimym rynku. Mazowsze to region, gdzie kreatywność kwitnie, a liczba innowacyjnych projektów rośnie z roku na rok, dlatego Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland zapraszają na kolejną edycję programu akceleracyjnego MAZOVIAN Startup, którego celem jest wsparcie pionierskich startupów, działających na terenie Mazowsza nie dłużej niż 3 lata. Dodatkowo na startupy czekają liczne nagrody od Partnerów konkursu, takie jak bezpłatna przestrzeń biurowa w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, wsparcie kancelarii prawnej oraz promocja startupu.

Poszukiwane: startupy pozytywnego wpływu, które chcą zmienić świat!

Program skierowany jest do startupów społecznych, których działalność zmienia świat, zarówno w skali lokalnej, jak i krajowej. Poszukiwane są projekty z 4 obszarów Inteligentnej Specjalizacji Mazowsza:

  • bezpieczna żywność,
  • inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze,
  • nowoczesny ekosystem biznesowy
  • wysoka jakość życia.

To początek epoki odpowiedzialnych biznesów, które dobroczynnie wpływają na swoją społeczność. Województwo Mazowieckie mocno wspiera wszelkie inicjatywy, które pozytywnie oddziałują na świat: aktywizm społeczny i biznes idą na Mazowszu w parze.

Jeżeli Twój startup pozytywnie wspiera zrównoważony rozwój regionu lub pozytywnie wpływa na poprawę jakości życia jego mieszkańców, program akceleracyjny MAZOVIAN Startup jest dla Ciebie! Na Mazowszu wspólne dobro jest priorytetem.

MAZOVIAN Startup – poznaj finalistów poprzedniej edycji.

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy Twój projekt wpisuje się w program akceleracyjny Mazovian Startup, poznaj finalistów poprzedniej edycji: https://mamstartup.pl/znamy-startupy-ktore-zakwalifikowaly-sie-do-finalu-programu-akceleracyjnego-mazovian-startup i aplikuj do 30.08.2021 🙂

 

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content