Małgorzata Marek

Posiada ponad 15 letnie  doświadczenie biznesowe, szczególnie w zakresie budowania strategii: rozwoju biznesu, komunikacji, edukacyjnych, a także Diversity czyli zarządzania różnorodnością.

W PwC odpowiada za działaniami z obszaru CR w państwach Europy Środkowo Wschodniej- koncentrując się na rozwoju przedsiebiorczości, projektach z zakresu edukacji i innowacji społecznych. Współtworzyła globalną strategię CR firmy, doradza w tworzeniu usług i produktów w obszarze zrównoważonego rozwoju w regionie. Małgorzata zasiada w jury konkursu na najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku, przewodniczy pracom komitetu ds. CSR  Francuskiej Izby Przemyslowo- Handlowej a także jest doradcą pro bono ds. rozwoju NesST Polska.

Małgorzata jest certyfikowanym coachem (EMCC EQA i ICF ACC). Jako coach i mentor  uczestniczyła w wielu projektach inkubacji i akceleracji inicjatyw społecznych m.in. nadzoruje program mentoringu dla przedsiębiorstw społecznych, program coachingowy Dwa Sektory Jedna Wizja dla liderów społecznych, program Innowacje Społeczne według metodologii Design Thinking. Jest autorką artykułów i publikacji o tematyce CSR i biznesowej m.in. podręczników dla przedsiębiorstw społecznych i biznesu – Zrób BiznES. Laureatka konkursu „Czwowiek Wiedzy i Doświadczenia” za działania związane z dzieleniem się wiedza i promowanie wolontariatu.