Startup Camp 21 lipca-weź udział!

Startup Camp 21 lipca-weź udział!

Dodano: 15.07.2021 r.

W ramach Mazovian Startup organizowany jest cykl webinarów Startup Camp, które mają na celu przybliżyć możliwości innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie projektów startupom z całego regionu: zarówno mających siedzibę w Metropolii, jak i mniejszych miastach jak: Płock, Radom, Ciechanów i Płońsk.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 lipca 2021 i będzie organizowane we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo- Technologicznym. Temat spotkania to: Historie polskich startupów. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się m. in. w jaki sposób powstał i rozwinął się Plantalux- startup działający w branży technologicznej i rolniczej, oferujący jedno z najnowocześniejszych i zaawansowanych systemów oświetlenia na świecie oraz w jaki sposób podczas płockiego hackatonu zrodziła się idea aplikacji dla Seniorów, z sukcesem rozwijana przez jego założycielki. Prelegenci opowiedzą nie tylko o swoich początkach ale również sposobach skalowania i pozyskiwania partnerów oraz inwestorów na rozwój startupów. Zapisy na webinar dostępne są pod linkiem: https://rozwinbiznes.ybp.org.pl/startupcamp

Startup Camp to również możliwość poznania szczegółów programu i sprawdzenie możliwości aplikowania do niego. Na pytania i wątpliwości odpowie prowadzący spotkanie Adrian Migoń, CEO YBP i kierownik programu Mazovian Startup.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content