Startup Camp 29 lipca- zarejestruj się!

Startup Camp 29 lipca- zarejestruj się!

Dodano: 15.07.2021 r.

Zarezerwuj czas wieczorem 29 lipca o 17.00 i przyspiesz rozwój swojego startupu 🙂 Ruszamy z kolejnym webinarem w ramach Startup Camp Mazovian Startup.

Liczba miejsc ograniczona, link do rejestracji: https://rozwinbiznes.ybp.org.pl/historiestartupow.

Poznaj historię foundera, który przeszedł drogę od branżowego eksperta do odnoszącego sukcesy założyciela startupu. Poznaj ścieżkę rozwoju Renderro – od pomysłu na kartce papieru, aż po wdrożone rozwiązanie, które stało się atrakcyjne najpierw dla pierwszych inwestorów indywidualnych, tzw. aniołów biznesu, a później także dla funduszu VC – Bridge Alfa Simpact VC, a także PARP, który wsparł Renderro grantem.

Piotr opowie o tym, jak wykorzystać akcelerację, budować zespół, walidować swoje hipotezy biznesowe, rozwijać się jako lider oraz pozyskać finansowania dla startupu.

Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z akceleratorem ReaktorX.

Startup Camp to również możliwość poznania szczegółów programu i sprawdzenie możliwości aplikowania do niego. Na pytania i wątpliwości odpowie prowadzący spotkanie Adrian Migoń, CEO YBP i kierownik programu Mazovian Startup.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content