Absolwent wydziału Psychologii Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Aktualnie właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Person and Development. Pracował m.in. na stanowiskach: Przedstawiciel Handlowy, Koordynator sprzedaży, Kierownik niższego i wyższego szczebla oraz Dyrektor Sprzedaży. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach takich jak: The Lorenz Bahlsen, Agros Nova, Grupa Kolastyna, Butcher’s Pet Care, Chefs Culinar czy Makro Cash and Carry Polska. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i rozwoju biznesu.

Ponad 16 letnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, programów mentoringowych oraz coachingów dla sprzedawców, pracowników administracyjnych, managerów oraz właścicieli firm. Posiada doświadczenie w branży FMCG z zakresu wielu grup asortymentowych oraz branż: dystrybucyjnej, logistycznej, budowlanej, technicznej, internetowej, medialnej, optycznej czy finansowej.

Jestem mentorem i powiernikiem właścicieli firm, zarządów, menadżerów, liderów.
Pomagam im przekraczać granice i szybciej osiągać cele w biznesie, karierze, życiu osobistym. Towarzyszę w procesie przechodzenia przez zmiany. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruję, motywuję i zarażam energią do działania. A przede wszystkim słucham.

Jestem przedsiębiorcą. Od ponad 20 lat buduję i inwestuję w firmy z branży usługowej i nieruchomości.

Humanista w świecie IT i eCommerce. Wykształcenie humanistyczne pozwala mu myśleć abstrakcyjnie i łączyć pozornie niezwiązane ze sobą wątki biznesowe. Lata spędzone w telekomach, dały mu wiedzę o procesach oraz sposobie działania różnorodnych, złożonych środowisk IT.

Zaczynał od zinformatyzowania lokalnej redakcji. Potem przyszła pora na projekty telewizyjne. I w końcu pierwszy telekom – Idea Centertel, znany dzisiaj jako Orange. Poza pierwszym dużym portalem – Idea.pl, sklepem internetowym (z pełnym procesem logistycznym) zrobił sklep z grami, aplikacjami i treściami mobilnymi. Był rok 2006, a Google Play umożliwiło polskim programistom sprzedaż 6 lat później… Później, była Netia, kolejny projekt eCommerce oraz Netia On-line. Od 2008 do 2021 w Plusie – początkowo jako Program Manager programu Portali, a po jego zakończeniu odpowiedzialny za sprzedaż tzw. kontentu. Brał udział we wdrożeniach i komercjalizacji usług muzycznych (TIDAL, PlusMusic, Czasoumilacz), aplikacji nawigacyjnych, antywirusowych oraz rozwiązań dostępowych (Direct Carrier Billing, Google Play etc.) – od fazy pomysłu do rozliczenia się z zarządem z P&La (jako business owner).

Lider, manager i przedsiębiorca z  25-letnim doświadczeniem. Jego praktyka biznesowa obejmuje spektrum ról i przedsięwzięć z różnych branż m.in. konsumenckich dóbr szybko zbywalnych (FMCG), e-commerce, mediów oraz usług dla biznesu. Wśród jego biznesowych osiągnięć znajdziemy m.in. przeprowadzane  z sukcesem transformacje działów i firm w organizmy oparte o kooperację, wspólne wartości i plemienną kulturę organizacyjną. W efekcie prowadzące do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów.