To miejsce, w którym znajdziesz pyszne, naturalne, zdrowe produkty i przetwory prosto od niewielkich, lokalnych wytwórców z Mazowsza wschodniego i bliskiego Podlasia.

Czy wiesz, że bardzo niewielki procent jedzenia wytwarzanego na Mazowszu trafia do Warszawy? Jeśli zestawi się to z informacją, że w województwie mazowieckim zlokalizowanych jest najwięcej gospodarstw rolnych w Polsce, trudno nie wyczuć absurdu.

Zamawiając w Karmniku: wspierasz mazowieckich wytwórców, działasz w duchu zero waste i przyczyniasz się do ograniczania emisji śladu węglowego oraz karmisz siebie i bliskich smacznym i zdrowym jedzeniem o udokumentowanym pochodzeniu.

 

Twórcy Karmnik.org o udziale w programie Mazovian Startup

Udział w programie dał nam wgląd w działania innych, mazowieckich startupów i ciekawe kontakty zawodowe. W ramach przygotowań do prezentacji konkursowej miałyśmy okazję zapoznać się z techniką opracowywania pitch deck i robienia krótkiej prezentacji inwestorskiej. Dojście do finału i uzyskanie wyróżnienia było dla nas istotnym wydarzeniem PR-owym i promocyjnym, pozwoliło nam też zaprezentować się przez władzami województwa mazowieckiego.