Associated Apps

Associated Apps projektuje i tworzy aplikacje mobilne w oparciu o założenia CSR. Działają na rzecz znoszenia barier i wyrównywania szans społecznych. Firma została stworzona przez ludzi dla ludzi. Zatem sercem tej organizacji są ludzie i zawsze nim będą. Ludzie – klienci, ludzie – konsumenci, ludzie – pracownicy, ludzie – partnerzy biznesowi, ludzie, jako epicentrum działania i każdej biznesowej decyzji. W związku z tym, głównym celem firmy jest tworzenie produktów przez ludzi dla ludzi, które pozwolą zaskakiwać odbiorców każdego dnia pod względem precyzji dopasowania do potrzeb, zastosowanych rozwiązań technologicznych, jak i tworzenia nowej, nieznanej dotychczas jakości. Chcą przekraczać bariery technologiczne i biznesowe, a co za tym idzie wkraczać w obszary potrzeb konsumentów do tej pory jeszcze niezagospodarowane.

Twórcy Associated Apps o udziale w programie Mazovian Startup
Program Mazovian Startup był niezwykle merytoryczny, wartościowy. Networking umożliwił nam poznanie wiele ciekawych osób i umożliwił rozpoczęcie rozmów z funduszami inwestycyjnymi, co jest dla nas, bardzo istotne.
Warto aplikować, ponieważ można poznać ciekawych ludzi, którzy mogą nam otworzyć wiele drzwi, jak nie dzisiaj, to za rok czy dwa. Dodatkowo poszerzamy wiedzę, możemy pozyskać nowych klientów, rozwijać się, a dodatkowo zgarnąć jakieś nagrody.
Nie sądziłam, że zostanę doceniona i zajmę II miejsce – jestem naprawdę szczęśliwa, bo było tyle wspaniałych projektów, które prezentowały bardzo wysoki poziom. Czujemy się bardzo docenieni i że jury też zobaczyło, że to co robimy jest wartościowe.