Startup Camp Radom

Youth Business Poland zaprasza na warsztat Startup Camp Radom organizowany wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej oraz Uniwersytetem Technologiczno- Humanistycznym w ramach naboru do III edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.

📖 Temat: Od pomysłu do własnej firmy. Warsztat Lean Startup
⌚ Kiedy: 14.06.2022r. w godz. 10.00-12.00
🗺️ Gdzie: Uniwersytet Technologiczno- Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, ul. Malczewskiego 29, sala nr 19- AIP
 
😀 Adrian Migoń, CEO Youth Business Poland, poprowadzi warsztat nt. zastosowania metodologii Lean Startup w rozwoju projektów biznesowych
💰 Spotkanie będzie również okazją do poznania oferty programu akceleracyjnego Mazovian Startup III, w ramach którego można otrzymać wsparcie w rozwoju swojego projektu biznesowego i zawalczyć o nagrody o wartości 75 000 zł.
Podczas warsztatu dowiesz się:
🖐️ Czym jest Lean Startup i dlaczego korzystają z niej znane startupy i firmy takie jak Tesla czy Toyota
🖐️ Dlaczego masz statystycznie większe szanse na sukces korzystając z tej metody
🖐️ Co robić i czego nie robić podczas rozwoju swojego pomysłu biznesowego
🖐️ W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator oraz środki finansowe na rozwój
🖐️ Jak dołączyć do akceleracji w Mazovian Startup i pracować nad rozwojem swojego biznesu z doświadczonymi Mentorami i Partnerami Biznesowymi.
🖐️ Dodatkowo, poznasz praktyczne aspekty korzystania z Lean Canvas oraz wspólnie z innymi uczestnikami weźmiesz udział w ćwiczeniach i przedyskutujesz swoje pomysły i rozwiązania.
Spotkanie jest organizowane w formie interaktywnej uczestnicy będą mogli poznać i przećwiczyć nowo nabyte kompetencje oraz zadawać pytania
 
🧾🧾🧾 Nie zwlekaj - Zarejestruj się: https://forms.gle/ePj9ykLEe63dMUNG9
MAZOVIAN Startup to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów. Organizatorem projektu jest Województwo Mazowieckie, a jego realizatorem Youth Business Poland.