Walid z ballsquad

Walid z ballsquad

Dodano: 15.07.2021 r.

BallSquad to mobilna aplikacja do rezerwacji boisk sportowych w Polsce. BallSquad to oparty na chmurze system SaaS do zarządzania obiektami sportowymi oraz aplikacja All-In-One działająca jako marketplace pomiędzy właścicielami obiektów sportowych i pasjonatami sportu. Aplikacja daje użytkownikom możliwość rezerwacji online obiektów sportowych oraz tworzenia eventów w prosty i bezpieczny sposób. Właściciele obiektów sportowych mogą, za pośrednictwem BallSquad, płynnie przejść z przestarzałych metod rezerwacji na intuicyjny system online. Jednocześnie prezentując swoją ofertę dostępności boisk szerszej publiczności online, zwiększając ich przychody.

Twórcy BallSquad o udziale w programie Mazovian Startup:

BallSquad zaaplikował do programu akceleracyjnego Mazovian Startup ze względu na jego zaangażowanie społeczne oraz współpracę z administracją publiczną. Jednakże rezultaty uczestnictwa w programie przerosły nasze oczekiwania. Warsztaty z ekspertami, spotkania z doradcami i mentoring były ogromną pomocą w kształtowaniu kolejnych etapów naszej strategii biznesowej i zwiększaniu naszego zasięgu rynkowego. Zaangażowanie zespołu YBP, a zwłaszcza jego prezesa Adriana Migonia, było bezcenne dla procesu wdrożenia naszego rozwiązania w strukturach administracji publicznej.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content