Food waste

Food waste

Dodano: 15.07.2021 r.

Czy wiesz, że 75% kosztu odpadków z kuchni restauracyjnych dałoby się uniknąć? System Food Waste to sposób na szybką i wygodną identyfikację źródeł odpadków i podjęcie stosownych działań w restauracjach i kuchniach hotelowych. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu łączącemu tablet z przemysłowej klasy wagą i intuicyjną aplikacją na tablecie system Food Waste pozwala w 5 sekund na ewidencję ile odpadów, jakiej grupy produktów i z jakiego powodu jest wyrzucane, a czytelne raporty oraz konsultacje z ekspertem od zmniejszania odpadów w kuchni pomoże ograniczyć ich ilość. Zespół Food Waste prowadzi obecnie rozmowy z szeregiem zainteresowanych restauracji.

Twórca Food Waste o udziale w programie Mazovian Startup:

Udział w programie pozwolił mi spotkać mentora mającego kontakt z branżą food oraz pozwolił mi się spotkać z innymi ambitnymi ludźmi, którzy rozwijają swoje pomysły, zobaczyć, z jakimi wyzwaniami się zmagają i znaleźć więcej determinacji do pokonywania ich w moim projekcie.

Twórcy Business Skills Academy o udziale w programie Mazovian Startup:

Dzięki Mazovian Startup zweryfikowaliśmy model biznesowy i dostosowaliśmy go do klienta biznesowego. Obecny wzbudza większe zainteresowanie rynku i pozwala nam obsługiwać firmy  w szerszym zakresie. Ponadto stworzyliśmy ofertę dla firm szkoleniowych – zrozumieliśmy ich potrzeby i wiemy jak ich zainteresować współpracą. Dzięki rekomendacjom uzyskanym bezpośrednio podczas programu udało nam się rozpocząć współpracę z dwiema dużymi markami. Najważniejsza jest jednak wiedza i wnioski płynące zarówno z warsztatów jak i spotkań z mentorami i doradcami. Dzięki niej liczymy na dalszy, efektywny rozwój.

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content