Startup Camp 21 lipca-weź udział!

Startup Camp 21 lipca-weź udział!

Dodano: 15.07.2021 r.
Weź udział w webinarze i poznaj historie polskich startupów: Plantalux- startup działający w branży technologicznej i rolniczej oraz DevGirls- aplikacji dla Seniorów. Startup Camp to również możliwość sprawdzenia możliwości aplikowania do programu. Webinar realizowany jest we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym.
Czytaj więcej
Startup Camp 29 lipca- zarejestruj się!

Startup Camp 29 lipca- zarejestruj się!

Dodano: 15.07.2021 r.
Zarezerwuj czas i przyspiesz rozwój swojego startupu :) Poznaj ścieżkę rozwoju Renderro - od pomysłu na kartce papieru, aż po wdrożone rozwiązanie, które stało się atrakcyjne dla inwestorów indywidualnych i funduszy inwestycyjnych. Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu Mazovian Startup, we współpracy z akceleratorem ReaktorX.
Czytaj więcej
Mazowsze i innowacja idą w parze!

Mazowsze i innowacja idą w parze!

Dodano: 12.07.2021 r.
Przyszłość należy do tych, którzy nie boją się zmieniać świata. MAZOVIAN Startup wspiera rozwój innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z terenu całego Mazowsza. Jeżeli zastanawiasz się czy Twój projekt wpisuje się w program akceleracyjny Mazovian Startup, poznaj finalistów poprzedniej edycji.
Czytaj więcej

Mazovian Startup

Mazovian Startup to II edycja programu akceleracyjnego, skierowanego do 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów. Celem programu jest wsparcie innowacyjnych startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

Akredytacja

Skip to content